вівторок, 13 листопада 2012 р.

"Свято наближається...."

Привіт!!!!
Вже починає відчуватися наближення новорічних свят і захотілось мені зробити листівки. Зробила 2, але покажу Вам сьогодні тільки одну, так як другу робила як запрошений дизайнер, тому поки що показати не можу. А ось і моя перша новорічна


Спробувала ще раз сфотографувати, щоб краще передати кольори (та все одно фісташковий та темно-зелений виходять не такі, як наяву)

Картинки - це тиснення фольгою (замовляю в моєї любимої Олічки). На жаль, всю красу та святковість листівки через фото передати не можливо...але, надіюсь, ви все одно відчуєте дух Різдва)))
Хочу прийняти участь в проекті "Монохром. Колір зелений" блогу Scrap Time до 26/11
А  також у завданні №20 "Використовуємо ножі і/або дироколи" блогу "Зроби Сама"
Дякую, дорогі, що завітали. Гарного вам настрою, не зважаючи на таку паскудну похмуру осінню погоду (ну принаймі у нас така..бе-еее)

4 коментарі:

 1. К сожалению, мы не можем принять вашу работу, так как по условиям нашего задания работа должна быть монохромной, то есть выполнена в одном цвете, как минимум он должен преобладать, у вас же зеленая только ленточка. Очень жаль, ждем вас в следующих заданиях, ScrapTime.

  ВідповістиВидалити
 2. Как только лєнточка?У меня вся бумага зелёного цвета - от светлого (фисташковый) до тёмнозелёного...Но вам виднее...

  ВідповістиВидалити
 3. Лида, а вы попробуйте сделать фото на подоконнике в 2 часа дня. Сейчас зимой это самое оптимальное решение. И покажите новое фото )))) Дизайнер ScrapTime.

  ВідповістиВидалити
 4. Большое спасибо, что перефотографировали, да, теперь видно, что картон бледно-зеленый, до этого он смотрелся белым, особенно на снимках, а в описании ничего не было указано.. Приношу свои извинения, мы рады принять вашу работу, спасибо за участие в задании ScrapTime!

  ВідповістиВидалити