понеділок, 16 вересня 2013 р.

Весільна листівка + дивна чоловіча

Привіт, мої дорогенькі!
Дякую вам за щиру підтримку і хороші слова в мій адрес!надзвичайно приємно)))молодята теж в неділю приїжджали - дякували і привезли нам гостинців)))
А тепер час показати листівки, які робила на заказ, та не могла показати. На давго не пропала, правда?)))
Сьогодні в нас в Территори талантов стартувало наступне завдання 6 кадров по мотивам фільму "Зачарована". Мене надихнув кадр №4 і вийшла весільна листівка, яку зробила спеціально на замовлення. Приєднуйтесь до нас!


А не втрималась я і зліфтинила шикарну роботу Dorota - завдання діє в блозі Scrap Lifting до 17/09

Також прийму з ним у завданні Sweet wedding day  блогу Anna'Scraps

А також мала дуже дивне завдання - просили зліфтинити мою ж роботу, попросили тільки кольори інакші (сказали які), нічого б дивного не було, якби не попросили підписати листівку - виявляється вона для чоловіка...ну не знаю в кожного свої смаки)))я на свій розсуд замінила тиснення на інше - ромбики, перлинки білі - на червоні краплі, додала чорний оверлей (як на мене, вже більш по чоловічому)))).ну ось і вона сама)))Ну, що?Чоловіча? Чи це в мене одної такі дивні стереотипи)))чоловік теж сказав, що жіноча...
З нею прийму участь у завданні №91 Спогади про літо від Арт Клубу до 30/09 - в мене якраз метелики - асоціація теплого літечка.


11 коментарів:

 1. Ну, якщо попросили саме такі кольори, то куди ж діватися! Цілком чоловіча листівка - метелики-чоловіки ж теж бувають, мабуть! :)
  А весільна дуже ніжна ;)

  ВідповістиВидалити
 2. Красиві роботи! Надихнули на творчість, особливо перша сподобалась ))) люблю багатошарові листівки )) і маю до них слабкість :-) А Оверлей дійсно чудово вписався))

  ВідповістиВидалити
 3. Краса неймовірна. Хай щастить у завданнях.

  ВідповістиВидалити
 4. Ох, як мені подобається Твій ліфтинг, просто неймовірно!

  ВідповістиВидалити
 5. гарні листівки! а щодо смаків.. то колись мене з квітами голубенькими попросили.. синочку.. Ну, думаю, синочку... жінка вже така.. не першої молодості, думаю.. може пізня дитина... Потім виявилось, що синочку під 40. То я мучилась до останнього, якже це так... А жіночка була щаслива))

  ВідповістиВидалити
 6. Очень красивая открытка!!
  Спасибо, что творите с блогом SL.

  ВідповістиВидалити
 7. Такая праздничная! Пышная!
  Спасибо за участие! блог Scrap Lifting.

  ВідповістиВидалити
 8. Так красиво и воздушно! Спасибо от ЧБ AnnaScrap!!!Приглашаю на конфетку)http://katerinamiheeva.blogspot.ru/2013/09/blog-post_25.html

  ВідповістиВидалити
 9. Лідусь привіт!!!
  Весільна листівка просто шикарна!
  Така ніжна та красива!!!
  Я в захваті! )))

  А ще бажаю тобі успіху в ДК ;-)

  ВідповістиВидалити